Ana Sayfa » Sağlık » Kahta Devlet Hastanesi’nde Ramazan Mesaisi

Kahta Devlet Hastanesi’nde Ramazan Mesaisi

Kahta Devlet Hastanesi, Ramazan ayı boyunca iftar saatlerinden sonra ek poliklinik hizmeti verileceğini duyurdu.

 
 
Kahta Devlet Hastanesi’nde Ramazan Mesaisi

 

 

Kahta Devlet Hastanesi, Ramazan ayı boyunca ek poliklinik hizmeti verileceğini duyurdu.

16 Mayıs - 13 Haziran 2017 tarihleri arası vatandaşların iftar sonrası da sağlık hizmeti alabilmelerini sağlamak amacıyla Kahta Devlet Hastanesi poliklinik çalışma saatlerinde düzenleme yaptı.

Bu kapsamda haftanın belirli günleri 21.00 - 23.00 saatleri arasında Ağız ve Diş Sağlığı, KBB (Kulak Burun Boğaz), Dahiliye (İç Hastalıkları), Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göğüs Hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Üroloji branşlarında vatandaşlara sağlık hizmeti verilmesi planlandı.

Ramazan ayı dolayısıyla yapılan düzenlemeye ilişkin açıklamada bulunanKahta Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost, vatandaşların gündüz vakti oruçlu olduğundan hastaneye gelemeyeceğini ifade ederek, hafta içi her gün uzman hekimler ve diş hekimlerinin iftardan sonra hasta kabul edeceğini söyledi.

Dost, “Düzenleme ile özellikle akşam saatlerinde acil servisteki yoğunluğun önüne geçmenin yanı sıra, vatandaşlarımızın oruçluyken tetkik ve tedavi olma zorluğunu da ortadan kaldırmış olacağız. Mübarek Ramazan ayının memleketimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyor, komşu ülkelerde akan kanın durması, şiddetin sonlanması, barış ve kucaklaşmanın her tarafta hakim olmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyorum.” dedi.

 


 
 
17 Mayıs 2018 Perşembe 09:58
Okunma: 1917
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık