Ana Sayfa » Sağlık » Sincik Devlet Hastanesine Yeni Diş Üniti

Sincik Devlet Hastanesine Yeni Diş Üniti

Sincik İlçe Devlet Hastanesine yeni alınan diş ünitinin kurulumu yapılmış olup, 2 Diş Hekimi ile halka hizmet vermektedir.

 
 
Sincik Devlet Hastanesine Yeni Diş Üniti

 

Sincik İlçe Devlet Hastanesine  yeni alınan  diş ünitinin kurulumu yapılmış olup, 2 Diş Hekimi ile halka hizmet vermektedir.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan; Sincik İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ramazan Sarıgül“Diş Polikliniğinde hastalarımıza diş çekimi, diş taşı temizliği, kanal tedavisi, protez işlemleri yapılmakta olup, ayrıca diş hekimlerimizin salı ve perşembe günleri 17:00 -20:00 saatlerinde ek mesai yapmaları, acil hastalar için haftanın 4 günü icap nöbet tutmalarından dolayı hasta memnuniyeti üst düzeydedir. Yeni kurulan diş üniti ile birlikte hem hizmet kalitesini yükseltmekte hem de hasta sevklerinin önüne geçmiş bulunmaktayız”dedi.

Sözlerine devam eden Sarıgül; Diş Üniti alımı sürecinde emeği geçen ve hastanemizin her türlü olanakları için desteğini esirgemeyen başta Adıyaman  İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Erdoğan ÖZ  ve  ekibine  teşekkürlerini sunarak, daima en iyi sağlık  hizmeti vermeye devam edeceklerini  belirtti.


 
 
18 Temmuz 2018 Çarşamba 12:34
Okunma: 401
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık