Ana Sayfa » Medya » Kaymakam Kaya Basın Men

Kaymakam Kaya Basın Men

Toplantıda; İlçemizde Tamamlanan yatırımlar, devam eden yatırımlar ile yapılması planlanan yatırımlar Basın Mensupları ile paylaşıldı

 
 
Kaymakam Kaya Basın Men

 Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya  başkanlığında basın mensuplarıyla Yatırım İzleme ve Değerlendirme Toplantısı düzenlendi.

 

Kaymakamlık Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Basın Mensupları katıldı.

 

Toplantı, kamu kurum ve kuruluşları tarafından uygulanan ve devam eden yatırımlar ile projelerinin sunumları ve değerlendirmelerinin yapılmasıyla başlandı.

 

Toplantıda; İlçemizde Tamamlanan yatırımlar, devam eden yatırımlar ile yapılması planlanan yatırımlar Basın Mensupları ile paylaşıldı.

 

Daha sonra Kahta Kaymakamlığı tarafından hazırlanan Yatırım Bilgi Kitapçığı Slaytı Basın Mensuplarına izletildi ve Kaymakam Ahmet Gazi Kaya tarafından slaytta yer alan yatırımlar hakkında Basın Mensuplarına detaylı bilgilendirme yapıldı.

 

Kaymakam Ahmet Gazi Kaya,“ Burada toplanmamızdaki amaç ilçemizde ve köylerimizde tamamlanan yatırımlar, devam eden yatırımlar ile yapılması planlanan yatırımların sizlerle paylaşılarak sorun ve ihtiyaçları görüşmek varsa sorunları ele alıp gerekli Kurum amirleri ile çözüm odaklı çalışmaktır. Kısa bir süre içerisinde eğitim, sağlık, tarım, köy altyapısı ve turizm alanlarında çok büyük yatırımlar yapıldı ve yapılmaya devam etmektedir. İlçemize yapılan ve yapılması planlanan hizmetlerden dolayı Sayın Valimiz Nurullah Naci KALKANCI’ya, başından sonuna kadar bütün yatırım taleplerimizi yakından takip eden TBMM Başkanvekili Adıyaman Milletvekili Sayın Ahmet AYDIN’a, Adıyaman Milletvekillerine, Belediye Başkanımız Abdurrahman TOPRAK’a, Ak Parti İlçe Başkanı Bedir YENİ’ ye, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can ERDOĞAN’a, İl Genel Meclis Üyeleri Mehmet KAYA, Mustafa KAVAK, Sırrı KÖSE ile Abuzer YALVAÇ' a, çalışmalarımızda gayret gösteren tüm kamu kurumlarındaki müdürlerimize ve personellere teşekkür ediyorum ve yapılan ve yapılması planlanan hizmetlerin ilçemiz vatandaşlarına hayırlı olmasını diliyorum.’ dedi.


 
 
16 Mayıs 2018 Çarşamba 13:59
Okunma: 1059
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık