Ana Sayfa » Kültür-Sanat » Genç Diriliş Dergisinin Mart Sayısı Çıktı

Genç Diriliş Dergisinin Mart Sayısı Çıktı

Diriliş Gençliğinin Sesi şiarıyla 6 ayda bir yayın hayatını sürdüren Genç Diriliş Dergisinin Mart 2018 tarihli 9. Sayısı çıktı.

 
 
Genç Diriliş Dergisinin Mart  Sayısı Çıktı

 Genç Diriliş Dergisi, Mart 2018 tarihli 9. Sayısı ‘Bir Diriliş Eylemi Namaz’ı kapağına taşıdı.

​​​​​​​Dergide, “Namaz Gönüllüleri Platformu Sözcüsü Abdullah Yıldız ile Namaz” konulu bir röportaj da var.

“Diriliş Gençliğinin Sesi” şiarıyla 6 ayda bir yayın hayatını sürdüren Genç Diriliş Dergisinin Mart 2018 tarihli 9. Sayısı çıktı.

“Bir Diriliş Eylemi Olarak Namaz” manşetiyle okuyucusunun karşısına çıkan dergide, gençlerin dilinden namaz ile ilgili şiirler de yer alıyor.

Derginin dosya konusu olan Namazın, muhteşem bir birleştirici güce sahip olduğu belirtilirken, dilleri, renkleri, düşünceleri ve fikirleri ne olursa olsun bütün Müslümanları tek çatı altında toplamayı çok iyi başardığını öte yandan Namaz kılan kişinin safını belirleyen büyük bir eylem olduğu vurgulanıyor.

Genel Yayın Koordinatörü Eğitimci İsmail Işık, derginin başlarken yazısında, “Merhaba gençler; Diriliş Gençliğinin Sesi, Genç Diriliş Dergimizin dokuzuncu sayısıyla yine siz genç kardeşlerimizle birlikteyiz inşallah.

Dergimizin bu sayısında namazı ele alıyor genç kardeşlerimiz.” Namaz bir diriliş eylemi “ sloganıyla yola çıktığımız bu sayımızda, Hülya Akcebe Hoca’mızın  ‘Dirilmek İçin Çıkılan Yolları Sevdim’ adlı yazısı ve Namaz Platformu Sözcüsü Sayın Abdullah YILDIZ hocamızla gerçekleştirdiğimiz sohbet tadında röportajımız siz okuyucuların istifadesine sunuyoruz. Gençlerimiz de bu sayıda büyük bir özveri göstererek yazılarını yazdılar katkılarından dolayı tüm yazarlarımıza teşekkür ediyorum, Allah hepsinden razı olsun.” İfadelerine yer verdi.


 
 
11 Mart 2018 Pazar 22:38
Okunma: 2136
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık